Petras Auštrevičius: psichiatrinis gydymas čia bejėgis.
Gintaras Radvila

Prasidėjo skandalai, siejami su mūsų laidos herojumi Gintaru Radvila. „Laisvas laikraštis“ išspaudino vedamąjį su numerologo prognoze, kurioje sakoma, jog Neringos Venckienės laukia žūtis, ją kažkur pervežant.

Kaip žinia, Neringa Venckienė laukia JAV kongreso sprendimo, kuris nulems, ar grąžins ją į Lietuvą susidorojimui, ar paliks gyventi. Gintaras Radvila sako, kad viešai ši žinia nutekėjo kiek skubotai. Mat veikiantys šios istorijos dalyviai dabar pradėjo slėpti viešai prieinamus duomenis su savo gimimo datomis. O kadangi ir veikiančių asmenų daug, ir byla didžiulė, tai norint papasakoti išsamiau, duomenų reikia nemažai.


Gruodžio 6 d. 18val. rengiame išvažiuojamą sesiją į Panevėžį, Smetonos g.2. Čia, „Sesių palėpėje“, pirmąkart laidos „ekstrasenso priimamasis“ formate susitiksime su žmonėmis, kurie nori sužinoti daugiau apie numerologiją ir savo asmeniškas numerologines prognozes. Norintiems dalyvauti, būtina registracija.

Rašykite į el. paštą: sesiupalepe@gmail.com, su pageidavimu dalyvauti. Gavę teigiamą atsakymą, šiuo adresu siūskite savo vardą (pavardės nereikia) ir gimimo datą.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga „Kaisakas“, LT477300010078090515, aukojant rašyti „auka“, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Views All Time
Views All Time
3
Views Today
Views Today
3
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.