Olegas Titorenko – retas visuomenės atstovas bet kurioje valstybėje. Mat jis su savo šeima gyvena beveik autonominį, minimaliai nuo valstybės priklausomą gyvenimą.

Perka tik būtiniausius buitinius ar namų apyvokos reikmenis (druska, degtukai), o savo energiją naudoja itin racionaliai. Jo manymu, daygybę darbų, kuriuos sau prisigalvoja žmonės – visiškai tušti ir beprasmiai. Išgyvenimui jie nereikalingi. Todėl reikia gyventi maksimaliai pagal gamtos dėsnius, o tam juos reikia suprasti.

Vienas iš esminių komponentų bet kurios biologinės rūšies gyvenime – žemė. Žmogus ją išnaudoja savo reikmėms, augindamas joje maistą. Tačiau dažnai dėl neišmanymo prisidaro sau daugybę darbo ir nuniokoja dirvožemį, vietoje to, kad su minimaliomis pastangomis tiesiog naudotųsi gamtos teikiamomis gėrybėmis.

Views All Time
Views All Time
53
Views Today
Views Today
2
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.