Ar žinote, kad Lietuva prieš kelias dienas įsipareigojo trūkstamus darbuotojus ieškoti… užsienyje. Skamba keistai, tačiau tai būtent tai ką vadinamąjį JTO Migracijos Paktą palaikiusios valstybės įsipareigojo daryti. Mažą to jos privalės per medijas reklamuoti darbo migraciją, bei visus abejojančius pvz. darbo migracijos nauda visokeriopai tildyti. Be to Lietuva kaip ir kitos susitarimą palaikančios valstybės įsipareigojo finansuoti migracijos koordinavimą bei kas 4 metus stropiai teikti ataskaitas kaip sekasi gerinti migrantų gyvenimą.

Be abejo visų šių dalykų greičiausiai nežino Seimo nariai klusniai palaiminę dokumentą kuriam pasipriešino tiek JAV tiek mūsų artimiausi kaimynai.

Taigi šioje “Iš savo varpinės” laidoje apžvelgiame įdomesnes 47 psl. apimties dokumento detales “nepastebėtas” oficiozų bei apskritai nežinomas mūsų klusniems parlamentarams.


Svarbu. Planuojame kiek plėsti “Iš savo varpinės” formatą ir daugiau laiko skirti aktualijų bei įvykių , kurios “nemato” oficiozai nušvietimui. Taigi geros nešiojamas garso įrangos klausimas pasidarė labai skaudus, kuo įsitikinome dirbdami su tuo ką turime . Todėl maloniai prašome padėti pagal galimybes ir paremti ISV tam, kad galėtume įsigyti nešiojamų radio mikrofonų komplektą . Tam dabar trūksta 280 EUR. Paremti ISV kol kas galima pavedimu ( prašome nurodyti mokėjimo paskirtyje “iš savo varpinės” ) Bankas 35000 UAB „Paysera LT“ Gavėjas Vitalijus Balkus a/s. LT393500010003821713

Views All Time
Views All Time
3
Views Today
Views Today
3
0 0

Gimė 1977 m. liepos 7 d. Vilniuje, inteligentų šeimoje.

Dar mokydamasis mokykloje pradėjo rašyti straipsnius į jaunimo laikraštį „Mes“ ir „Moksleivio“ žurnalą. Vėliau pasirinko su žurnalistika ir publicistika nesusijusią veiklą.

1998–2005 m. dirbo apšvietimo, elektrotechnikos ir stiklo gamybos įmonėse vadybininku, dizaineriu konstruktoriumi.
2003 m. sukūrė interjero šviestuvo dizainą bei gamybos sprendimą ir laimėjo prestižinį Barcelona Design Centre surengtą konkursą.

2006 m., grįžęs į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos, pradėjo nuosavą verslą, įkūrė UAB Kompleksinių sprendinių grupę, kuriai vadovauja iki šiol.

2009 m. įkūrė mažąsias vėjo jėgaines projektuojančią, alternatyviosios energetikos sprendimus diegiančią ir žaliąją energetiką propaguojančią VšĮ „Energy For Free“. Sukūrė mažosios vėjo jėgainės, atitinkančios Lietuvos sąlygas, techninį sprendimą. 2015 m. šios jėgainės sprendimui buvo išduotas išradimo patentas.

2009–2010 m. parašė ir paskelbė analitinį darbą „Individuali energetika“, kuriuo įrodoma Lietuvos energetikos sektoriaus decentralizavimo ir demonopolizavimo būtinybė.

Nuo 2008 m. grįžo prie publicistinės veiklos. Yra nepriklausomas publicistas, nagrinėja vartojimo, energetikos, ekonomikos, darbo santykių ir kitas aktualias socialines, ekonomines ir aplinkosaugos temas. Geriausiai jo pasaulėžiūrą atspindi šie straipsniai: „Darbo migrantų belaukiant“, „Tie „baisūs“ emigrantai“, „Darbuotojas ne įrankis, o darbdavio kreditorius“, „Valstybė – korporacija“, „Lietuva lygiuojasi į trečio pasaulio valstybes“.

Pastaruosius kelerius metus tikslingai rinko medžiagą apie šiuolaikinės maisto pramonės užkulisius ir 2014 m. išleido knygą „Kas mus žudo?“ Knygoje nagrinėjama pramoninio maisto saugos tema. Surinktos medžiagos pagrindu parengtas ciklas paskaitų, kurias skaito neatlygintinai. Taip pat aktyviai dalyvauja ir kitoje visuomeninėje veikloje.

Bendradarbiauja su Samdomų darbuotojų profesine sąjunga, įkūrė vartotojų savišvietos bendruomenę „Liaudies kontrolė“, yra surengęs viešąsias akcijas aplinkosaugos, atsakingo vartojimo skatinimo, taip pat darbuotojų teisių gynimo klausimais.

Nuo 2015 m. yra „Visuomeninio komiteto prieš priverstinę imigraciją“ narys, o vėliau – ir asociacijos „Nacionalinis interesas“ bendras steigėjas bei Vilniaus miesto skyriaus koordinatorius.
Nepartinis.