Rasą Juknevičienę ir toliau gina Lietuvos taisėsauga. K. Juraičio skundą rugsėjo 10 d. nagrinės Vilniaus apygardos teisėjas Ernestas Rimšelis. Tas pats teisėjas, kuris iki 2014m. dirbo Prezidentės patarėju baudžiamosios teisės klausimais. Būtent tuo laikotarpiu ir susiformavo praktika varžyti piliečių nuomonės raiškos laisves VSD veiklos ataskaitose. Iš čia susiformavo tradicija VSD dokumentuose viešai klijuoti „Kremliaus agentų“ etiketes valdžiai nepalankiems asmenims ir partijoms bei judėjimams, kuo uoliai vėliau nuolat naudojosi ir toliau naudojasi Rasa Juknevičienė, daranti gėdą visai Lietuvai. Mat tuos VSD turinius JTOŽTK įpareigojo panaikinti iš viešosios erdvės. Nepaisant to, Rasa Juknevičienė ir toliau uoliai ginama, jos net neapklausus. O tuo tarpu Kazimieras Juraitis su „Laisvo Laikraščio“ redaktoriumi Aurimu Drižiumi už savo tiesioginių žurnalistinių pareigų atlikimą jau paskelbti įtariamaisiais tariamo šmeižto byloje apie apeliacinio teismo teisėją Viktorą Kažį. O pats reportažų istorijos autorius Romas Balevičius (neva šmeižiąs Viktorą Kažį) toje pačioje byloje paskelbtas tik spec. liudininku! Užtat jam pačiam nežinant, pasirodo, jo jau mėnesį ieško Alytus policija, kur jis šioje baudžiamojoje byloje – jau įtariamasis!

Apie tai – čia:
http://straipsniai.lt/vaizdo-irasai/romo-baleviciaus-paieska-apie-kuria-jis-nezino/

Kazimierui Juraičiui tariamoje Viktoro Kažio šmeižto byloje prokuroras Paulius Paukštė paskyrė psichiatrinę ekspertizę.

Apie tai – čia:
http://straipsniai.lt/vaizdo-irasai/ar-prokuroras-uzdarys-kazimiera-juraiti-i-psichuske/


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: „Mūsų Gretas“ – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga „Kaisakas“, LT477300010078090515, aukojant rašyti „auka Mūsų Gretų veiklai“. Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
18
Views Today
Views Today
1
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.