Ši istorija apie tai, kaip galima užvaldyti turtą “legaliai” skyrybų metu. Būtina sąlyga – ketinantis padaryti tą sutuoktinis privalo turėti pažinčių teismuose ir, žinoma, tam tikras moralines savybes. Šioje istorijoje turto perėmimą įteisino Kauno apylinkės teismo teisėjas Alvydas Rimkevičius. Jis ne tik ignoravo vienos iš besiginčijančių pusių liudininkų parodymus, bet atmetė ir objektyvų informacijos šaltinį – įrašytą 112 pagalbos telefoninį pokalbį. Šio pokalbio metu užfiksuota, kaip ieškovė Asta Vitaitė akivaizdžiai meluoja, kviesdama pagalbos tarnybas į įvykį, kuriuo grindžiama visa ši turto dalybų su Kęstučiu Eiva byla, iš civilinės teisės jurisdikcijos apgaulės būdu perkelta į baudžiamąją teisę. Astą Vitaitę “gina” advokatas Vilius Masiulis, dirbantis Alberto Milinio advokatų kontoroje. To paties Alberto Milinio, kuris neperseniai ir pats buvo Kauno apygardos teismo pirmininkas, ir apie kurio šeimos verslo peripetijas išsamiai rašė “Laisvas Laikraštis” čia: Bankrutavo milijoninis Kauno apygardos teismo ekspirmininko Alberto Milinio ir jo žmonos verslas

Views All Time
Views All Time
134
Views Today
Views Today
2
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.