Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kazimieras Juraitis kalbina: „Taikos partija“

Startuoja nauja internetinė Press Jazz televizija. Čia – bandomasis filmavimas vienai iš autorinių laidų „Kazimieras Juraitis kalbina“, „demo“ versija.

Studijoje naujos organizacijos – asociacijos“Taikos partija“ – steigėjas Stanislav Ladinskij.

Kazimieras Juraitis: – Ponas Stanislovai, šitoje Lietuvos partijų marmalynėj, jūs kuriate dar vieną. Sprendžiant iš komentarų, jūsų bandymas gan nevykęs: kažkokia „Visagino partija“, vedlys (t.y. jūs) kalba su „ryškiu rusišku akcentu“. Kodėl nepakvietėte kokios žvaigždės, jei sutinkate, kad žmonės į kalbų turinį nekreipia dėmesio?

Stanislovas Ladinskis: – Viskas bus, kai ateis laikas. Kai surinksim pakankamai žmonių, bus ir tinkamesnių už mane žmonių. Aš – laikinas vedlys.

K.J. – Perskaičiau jūsų partinę programą, kuri ganėtinai skiriasi nuo kitų partijų. O ką darysite pirmiausia konkrečiai?

St.L.: – Reikalausim asmeninės ir kolektyvinės atsakomybės už nuostolius, padarytus Lietuvai. Štai kad ir dabar skambantis geležinkelių skandalas. Lietuva turės susimokėti 28 mln. baudą už išardytą geležinkelį. reikalausim, kad nuostolius padengtų partijos, kurios tuo metu buvo valdžioje. Žmonės neturi mokėti už valdžios kvailiojimus.

Views All Time
Views All Time
105
Views Today
Views Today
1
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.

No Comments Yet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *