Sarko valstybė – viena egzotiškiausių valstybių pasaulyje. Čia gyvena 482 gyventojai, tarp kurių yra ir sėkmingiausias Ne – Lietuvos advokatas profesorius Stanislovas Tomas. Sarko valstybėje tik 2008 metais buvo panaikinta feodalinė santvarka. Ginkluotosios pajėgos – 14 riterių, privalomai ginkluotų pistoletais. Salos gyventojai nemoka mokesčių, bet užtat ir pensijų negauna. Sarko valstybėje yra 5 advokatai, tarp kurių – ir profesorius Stanislovas Tomas. Kam tiek daug? Nes beveik visi salos-valstybės gyventojai vadovauja ofšorinėms įmonėms, kurioms įsteigti ir jų teises ginti reikalingi aukštos kvalifikacijos advokatai.

Egzotiškiausias Lietuvos keliautojas – Sarko valstybės gyventojas advokatas profesorius Stanislovas Tomas vakarais bendrauja su salos ministrų kabinetu, parlamentarais, riteriais, salos valdytoju-feodu. Sekmadieniais vaikšto į dvi bažnyčias, o kai būna ūpas – dykinėja paplūdimyje, kur dažnai delfinų būna daugiau negu žmonių. Pasak keliautojo, su delfinais įdomu pasikalbėti.

Views All Time
Views All Time
63
Views Today
Views Today
1
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.