Konservatorių bendruomenė pasižymi tuo, kad ant visų kalba ką nori, kaip nori ir kada nori. Savaime suprantama, kaip ir viską, jie tai daro visada nebaudžiamai.

Viena ryškiausių šios grupuotės atstovų, tai konservatorė Rasa Juknevičienė, kuri ypač mėgsta sakyti tai ko nėra, tačiau labai norėtų, kad taip būtų.

Prieš pusmetį Seimo salėje išsakyti konservatorės sunkūs kaltinimai neliko be dėmesio – šį įvykį jau tyrinėja teisėsaugininkai. Apie tai ir yra šis žemiau esantis video.

Reikia tik priminti, kad R. Juknevičienė mėgsta viešosiose vietose ne tik svaidytis skambiomis, konservatoriams prie širdies limpančiomis frazėmis, bet ji yra ir apsimelavusi moteris, kuri teigia, kad jos brolis neturi jokių sąsajų su Rusija (apie tai skelbėme publikacijoje „Vėl primintos karės su Rusija brolio stiprios sąsajos su Kremliumi“).

http://www.ekspertai.eu/del-konservatores-rjuknevicienes-paskleisto-smeizto-kjuraitis-pripazintas-nukentejusiuoju/

Views All Time
Views All Time
42
Views Today
Views Today
1
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.

0 0