– THAIBOXING – pilnas kontaktas su bokso pirštinėmis (8-10 coliu);

į kuriuos įeina skausmingi, smaugimo koviniai veiksmai. Taip pat pirštinės atvirais pirštais (2 coliu).

-65kg , -75kg, -85kg, +85kg.

Kovos trukmė 6 raundai po 2 arba 3 minutes.
Galimi kovų variantai:
6 raundai pagal BARE KNUCLE, be pertraukų;
4 raundai BARE KNUCLE + 2 raundai THAIBOXING, tarp BARE KNUCLE raundų pertraukos nėra, tarp 4-5, 5-6 raundų 1 minutės pertrauka.
Finale, jeigu lygiosios, galimas 1 pratęsimas.

Jeigu dalyvių skaičius varžybose didelis, atrankinės kovos vykdomos 4 raundai pagal BARE KNUCLE taisykles, be pratęsimo, olimpiniu principu.

Pergalė skiriama:

1. Už du nokdaunus arba už vieną nokautą;

2. Už vieną (arba du) skausmingus veiksmus ar už vieną smaugimo veiksmą;

3. Neleidžiant kovoti gydytojui;

4. Atsisakius priešininkui ar sekundantui kovoti;
Nokdaunas skaičiuojamas iki 5 sekundžių. Virš 5 sekundžių – nokautas.

Leidžiami veiksmai, kovojant pagal BARE KNUCLE taisykles:
1. Pilna kojų technika;

2. Išskirtinė kojų technika keliais, laikantis už kimono, sprando ar galvos (3 sekundes);

3. Visi metimų ir pakirtimų veiksmai;

4. Pilna ranku technika iskyrus smugius alkunemis ir kumsciais i galva;

5. Atlikus metimą ar pakirtimą leidžiama atlikti skausmingus veiksmus kojų ir rankų srityse (5 sekundes);

10. Atsikalbinėti prieš teisėją;

Privaloma kovoti su baltu kimono, rankovės iki alkūnės, turėti kapą ir bandažą.
Leidžiama bintuoti tik rankų ir kojų sąnarius. Neleidžiama bintuoti kumščio priekinės dalies.
Per dieną kovotojui leidžiama kovoti ne daugiau 5 kovas, nes tai labai didelis krūvis ir reikalauja didelės sportinės ištvermės.
Varžybų dalyviai privalo būti apsidraudę ir turėti sveikatos pažymėjimą.

Leidžiami veiksmai, kovojant pagal THAIBOXING taisykles:
1. Pilna rankų ir kojų technika;

2. Pakirtimai ir metimai;

3. Klinče atliekant smūgius keliais kova nestabdoma:

(kova stabdoma tik nustojus smūgiuoti);

Imtyniauti gulint draudžiama;

Privaloma apranga – kimono kelnės su diržu be kimono švarko.

Profesionalų kovos:

Svorio kategorijos sirstomos kas dešimt kilogramų:
-70kg , -80kg, -90kg, +90kg.

– 9 raundai pagal BARE KNUCKLE be pratęsimo, pertaukos tarp raundų 1 minutė;
– 9 raundai THAIBOXING be pratęsimo, pertaukos tarp raundų 1 min;
– 9 raundai GRAPPLING be pratęsimo, pertaukos tarp raundų 1 min;
– 3 raundai BARE KNUCKLE + 3 raundai KICKBOXING + 3 raundai GRAPPLING be pratęsimo, pertaukos tarp raundų 1 min;

1. Už du nokdaunus;

2. Vieną nokautą;

3. Už vieną (arba du) skausmingus veiksmus;

4. Už vieną smaugimo veiksmą;

5. Atsisakius priešininkui ar sekundantui kovoti;

6. Neleidžiant kovoti gydytojui;

Nokdaunas skaičiuojamas iki 5 sek. Virs 5 sek. – nokautas.

Leidžiami veiksmai:

2. Visi metimų ir pakirtimų veiksmai;

3. Smūgiai alkūnėmis (išskyrus į galvą);

4. Smūgiai kumščiu pilnu kontaktu (išskyrus į galvą, kovojant pagal BARE KNUCLE);

5. Pilna rankų technika (su 2 ir 8-10 colių pirštinėmis, kovojant pagal THAIBOXING ir GRAPPLING);

Kovos vyksta ringe.
Kovojant pagal BARE KNUCLE, susikibimas leidžiamas iki 3 sekundžių, per kurias galima smūgiuoti keliais ar padaryti metimą. Atlikus metimą, toliau galima kovoti 5 sekundes atliekant skausmingus veiksmus.
Kovojant pagal GRAPPLING, susikibus galima kovoti iki 30 sekundžių, jei per tą laiką įvykdytas metimas ar pakirtimas, skiriamas dar 30 sekundžių limitas smaugimo ar skausmingam veiksmui atlikti.
Kovotojams leidžiama naudoti JU-JITSU veiksmus, taip pat sprando laužimą dviem rankom.

Profesionalų kovos rengiamos komerciniuose turnyruose ir kovotojas gali per dieną kovoti tik vieną kovą.
Pasaulio čempionate kovojant tik pagal trikovinį variantą (3*3) leidžiama kovoti iki 5 kovų per dieną.

Jaunių kovos (14-15 metų):

Svorio kategorijos skirstomos kas 5 kg.
Varžybos vykdomos 2 raundai po 2min BARE KNUCLE, 3 raundas KICKBOXING,be pratęsimo, su 1 minutės pertrauka tarp raundų.
Finale leidžiamas 1 pratęsimas.
Kovojama be pirštinių.

Taisyklės tokios pačios kaip ir mėgėjų, tik draudžiami kelių smūgiai į galvą: leidžiami į korpusą.

Taškas Juko skiriamas už švarius metimus ir pakirtimus, koncentruotus aukštus kojų smūgius. Jei nėra Wazari, pergalę lemia Juko taškų skaičius. Jei yra Wazari, Juko taškai neskaitomi.

Susikibus leidžiama kovoti 3 sekundes ir 10 sekundžių parteryje. Taip skatinama imtynių ir skausmingų veismų technika.

Kovos gali vykti ir ant tatamio.
Netyčia išėjus už linijos sportininkas nebaudžiamas. Po 4 tyčinių pabėgimų (vengiant kovoti) nuo tatamio, sportininkui priskiriamas pralaimėjimas. Jei metimas pradėtas tatamyje jį leidžiama užbaigti ir už jo ribų.

Jaunučių kovos (12-13 metų):

Varžybos vykdomos 2 raundai po 2 minutes tik BARE KNUCLE, be pratęsimo ir 1 minutės pertrauka tarp raundų.
Finale 3 raundai po 2 min su 1 minutės pertraukom tarp raundų.

Taisyklės tokios pačios kaip ir mėgėjų, tik draudžiami kelių smūgiai.

Susikibus leidžiama kovoti 3 sekundes ir 10 sekundžiu parteryje. Taip skatinama imtynių ir skausmingų veismų technika.

Kovos gali vyti ir ant tatamio.
Netyčia iėejus už linijos sportininkas nebaudžiamas. Po 4 tyčinių pabėgimų (vengiant kovoti) nuo tatamio, sportininkui priskiriamas pralaimėjimas. Jei metimas pradėtas tatamyje jį leidžiama užbaigti ir už jo ribų.