Rumbutis – turnyro Lenkijoje nugalėtojas

Net 320 sportininkų iš Rusijos, Lenkijos, Vokietijos, Latvijos, Slovakijos, Ukrainos ir Lietuvos dalyvavo Krasnike (Lenkija) vykusiame Tarptautiniame jaunių ir jaunimo laisvųjų imtynių turnyre.

Vėl nenugalimas buvo vienas Lietuvos laisvųjų imtynių komandos lyderių Mindaugas Rumbutis. Šių metų Europos jaunių čempionate užėmęs aukštą šeštą vietą, Mindaugas ir Lenkijoje rodė aukštą meistriškumą. Svorio kategorijoje iki 85 kg turnyro nugalėtojo titulą jis pelnė įveikęs vieną slovaką ir tris Lenkijos imtynininkus.

Rumbučio komandos draugas Edgaras Voitechovskis svorio kategorijoje iki 58 kg tarp 28 dalyvių užėmė trečią vietą. Šioje svorio kategorijoje Valdas Visogorskis liko penktas.

Straipsniai 1 reklama

Kiek sunkesnėje – 63 kg svorio kategorijoje – ketvirtą vietą, pralaimėjęs būsimam čempionui lenkui K.Kaminskiui ir ukrainiečiui, užėmė Raivaldas Balynas.

Jaunimo amžiaus grupėje prizininku tapo Andrejus Konovalovas (76 kg). Jam kelią į finalą pastojo vienintelis pralaimėjimas lenkui M.Medesui. Galutinėje įskaitoje Konovalovas tarp 26 dalyvių užėmė trečią vietą.