Lanksčios gimnastės stebino žiūrovus

gymnastics competition womens gymnastics Straipsniai.lt

Kaune vyko Lietuvos meninės gimnastikos taurės varžybos. Jaunių ir suaugusiųjų grupėse varžėsi per 30 sportininkių iš Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos.

Klaipėdietėms geriausiai sekėsi jaunių grupėje. Vaiva Stonkutė atlikusi rungtis su šokdyne, kamuoliu ir kuokelėmis surinko 57,6 taškus ir iškovojo trečią vietą. Laipteliu žemiau atsidūrė Gintarė Pčalinaitė, jos sąskaitoje 56,7 taškai. Kitos dvi klaipėdietės į stipriausiųjų dešimtuką nepateko. Galutinėje įskaitoje Greta Laučkaitė užėmė vienuoliktą vietą, o Ugnė Tarasiukaitė liko trylikta.

Suaugusiųjų grupėje sėkmingiausiai pasirodė Agnė Kurmanavičiūtė, užėmusi aštuntą vietą.

Straipsniai 1 reklama

Merginų trenerė V. Bagrijeva pastebėjo, kad didžiausia konkurencija vyravo jaunių grupėje. Ypač stiprus buvo pirmasis dešimtukas. Trenerė apgailestavo, dėl ne itin sėkmingo suaugusių sportininkių pasirodymo. Pasak V. Bagrijevos, dauguma merginų baigė mokyklą, tuo pačiu baigdamos ir sportinę karjerą. Anot trenerės, visų amžiaus grupių gimnasčių varžybų grafikas yra intensyvus, tad galimybės tobulėti yra geros.