Gimnastės kovojo dėl „Mis vasara” titulo

gymnastics leotards for girls gymnastics leos Straipsniai.lt

Kaune baigėsi trečiosios tarptautinės meninės gimnastikos varžybos „Mis vasara 2005”. Jose dalyvavo 61 gimnastė iš Rusijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Visas tris prizines vietas sporto meistrių varžybose užėmė viešnios iš kitų šalių. Nugalėtoja tapo Marija Kalinina iš Rusijos (40,13 balo), antra liko Vladislava Morozova iš Latvijos (39,07), trečia – Ana Kuznecova iš Estijos (38,94).

Jaunių grupės nugalėtoja tapo Irma Mikuževičiūtė (41,28 balo) iš Kauno Centro sporto mokyklos (trenerė V.Šestakovienė). Ji aplenkė antroje vietoje likusią vilnietę Neringą Matuliauskaitę (39,68) ir trečioje – estę Kariną Kuk (37,73).

Straipsniai 1 reklama

„Mis vasara” jaunučių grupėje pripažinta trenerės A.Talačkienės auklėtinė kaunietė Eglė Šileikytė (40,08 balo). Antrąją vietą užėmė jos komandos draugė iš Centro sporto mokyklos Agnė Liepaitė (38,04), o trečioje liko maskvietė Jekaterina Bystrickaja (35,61).

Dešimtmečių mergaičių varžybas laimėjo dar viena kaunietė Lina Sakalavičiūtė.