Bučiuok, bučiuok…

closeup-shot-little-girl-kissing-boy-cheek_181624-20468

Įdomūs faktai apie bučinius:

1. Vidutiniškai moterys pasibučiuoja su 7-9 vyrais, prieš tapdama kurio nors žmona.

2. Iš visų gyvūnų, šimpanzių bučiniai yra labiausiai panašūs į žmogaus bučinius. Taip pat bučiuojasi į lūpas ir šunys bei arkliai.

Straipsniai 1 reklama

3. Senovės Egipte apie bučinius nieko nebuvo žinoma. Gali būti, kad garsioji Kleopatra, vyrų širdžių užkariautoja, niekada nėra iš tiesų pasibučiavusi. Nebent, Cezaris ją to išmokė…

4. Viduramžiais Italijoje vyras, pabučiavęs merginą viešumoje, turėjo būtinai ją vesti. Neapolio mieste įstatymai buvo dar griežtesni: pasibučiavus prie žmonių gatvėje, galima buvo supūti kalėjime, arba ir visai netekti galvos, jei bučinį matė aukščiausio rango dvasininkijos atstovai.

5. 1979 m. David Bowie išrado „lipografą“, kuris gali nuimti lūpų atspaudą, kuris identifikuoja žmogaus asmenybę. JAV buvo surengtas garsenybių „lipogramų“ aukcionas. Visos surinktos jame lėšos (16 tūkst. dolerių) paaukotos Pagalbos vaikams fondui. Micko Jaggerio lūpų atspaudas buvo parduotas už 1600 dolerių! Deja, „lipografas“ taip ir nebuvo pritaikytas kriminalistų darbe.

6. Japonijoje nepadoru bučiuotis prie liudininkų. Todėl japonų kurtuose filmuose taip retai matome pasibučiavimų. Tai, kas visame pasaulyje vadinama „japonišku bučiniu“, atrodo taip: atsistokite su partneriu vienas prieš kitą maždaug per 1 žingsnio atstumą. Atkiškite lūpas ir palinkite į priekį, palieskite partnerio lūpas. Bet burnos nepraverkite!

7. Eskimai bei polineziečiai nesibučiuoja lūpomis. Jie liečiasi nosimis. Išbandykite! Tai labai malonu.

8. Vidutiniškai žmogus per visą savo gyvenimą bučiuojasi 2 savaites. Tik tiek?..

9. Afrikos genčių žmonės savo vadui pagarbą parodo bučiuodami žemę, kuria šis vaikšto.

10. Mokslinis bučinio apibrėžimas – filematologija.

11. Romėnai sveikindamiesi pabučiuodavo vienas kito akis. Tai visiška priešingybė rusiškai tradicijai – rusai taip elgiasi atsisveikindami su žmogum.

12. Daugiausiai bučinių – 127 – viename filme galima pamatyti 1927-ųjų „Don Žuane“.

13. Kai kur bučiniai laikomi nusikaltimu. JAV, Indianos valstijoje iki šiol veikia įstatymas, draudžiantis „ūsuotam vyrui bučiuoti kitą žmogų“. Konektikute sekmadieniais draudžiama bučiuoti žmoną.

14. Žurnalo „Scientific American” skaičiavimu, daugiausiai bučiuojamasi Šv. Valentino dieną, ir net 65 proc. besibučiuojančių pakreipia galvą į dešinę pusę. Įprotis pakreipti galvą į kurią nors vieną pusę žmogui susiformuoja dar būnant motinos įsčiose.

15. Pirmykščiai žmonės manė, jog bučiuojantis kitam žmogui perduodama tam tikra jėga arba atiduodama sielos dalis.

16. Senovės Anglijoje egzistavo toks paprotys: mugėje, miesto šventėje, moterys galėdavo pasiūlyti atsikąsti obuolio tam, su kuriuo norėdavo pasibučiuoti. Tačiau prieš tai jos įsmeigdavo į obuolį gvazdikėlį. Vyras turėdavo išsiimti gvazdikėlį, jį gerai sukramtyti, o po to pabučiuoti moterį. Ir neturėjo teisės atsisakyti!

17. Holivudo aktorė Julianne Moore kartą yra pasakiusi, kad filmuojantis, daug maloniau bučiuotis su moterimis aktorėmis, nei su vyrais aktoriais, nes pastarieji nekaip kvepia. “O moterys visada kvepia ir yra tokios minkštutės!

18. Seksualioji aktorė Angelina Jolie yra ta, kurią (statistikos duomenimis) pabučiuoti trokšta didžioji dauguma amerikiečių vyrų. Amerikietės svajoja apie Brado Pitto bučinį.

19. Tikras aistringas bučinys sukelia smegenyse tokias pat chemines reakcijas, kaip ir šuolis parašiutu ar šaudymas.

20. Pakankamai ilgas bučinys veikia geriau, nei kramtomoji guma: normalizuoja rūgščių pusiausvyrą burnos ertmėje. Pasibučiavę po valgio – sumažinate karieso atsiradimo riziką.

21. 1999 metais pasiektas ilgiausiai trukusio bučinio Pasaulio rekordas. Pora iš Tel Avivo bučiavosi 30 valandų 45 minutes. 2000-aisiais šį rekodrą pagerinusi porelė bučiavosi 30 valandų 59 minutes ir 27 sekundes.

22. Tyrimų rezultatai rodo, kad vyrai, kurie prieš išeidami į darbą pasibučiuoja su žmona, uždirba žymiai daugiau, nei tie, kurie to nedaro.

23. Saldainiai „Hershey´s Kisses” taip pavadinti todėl, kad mašina, gaminanti šiuos skanėstus veikia taip, lyg bučiuotų konvejerio liniją.

Šaltinis: rokf.ru

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *