Kaip apkeisti Melą su Tiesa.
Gintaras Lunskis ir Kazimieras Juraitis.
2018 04 07

Pagrindinė sąlyga, kad Melą paversti Tiesa – įžūlumas ir Melo kartojimas daug kartų. O jeigu meluoja žmonės su antpečiais, arba tituluoti, arba jis kartojamas daugelyje vietų – Melas tampa įtikanamesnis, priverčia suabejoti Tiesa ir galiausiai paverčiamas abejoti neleidžiančiu faktu. Tuomet atpuola reikalas įrodinėti jo teisingumą.

Privatus asmuo, buvęs Jungtinių Valstijų sausumos pajėgų Europoje vadas Benas Hodžesas per privatų, užsienio valstybių finansuojamą Info TV, išliejo akivaizdaus melo srautą.

Aktualiausias – Rusija Solsberyje (Anglija) panaudojo masinio naikinimo ginklą. Tam pritarė laidos vedančioji Indrė Makaraitytė, kinkuodama galva ir ištardama „žinoma“.

Šito nežino net Skotland Jardas, o Indrė Makaraitytė ŽINO! Solsberio istorija tokia miglota, jog panaši į neegzisuojančio Irako cheminio ginklo pasaką. Dėl šitos pasakos vėliau tie, kas viešai melavo, atsiprašė. Bet kas iš to? Milijono nekaltai žuvusių irakiečių juk neprikelsi.
Oficialiai dabar JAV pareigūnai sako elementarias tiesas, kaip „SU RUSIJA NEKALBĖTI GALI TIK VISIŠKAS DURNIUS“. O meluoja per privačius asmenis ir pasamdytą privačią žiniasklaidą.

Tokia Melo pavertimo Tiesa technologija.

Views All Time
Views All Time
24
Views Today
Views Today
1
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.

0 0