Lietuvai visada reikėtų būti kokio nors geopolitinio proceso centre ar iniciatorių grupėje. Kam to reikia? Visų pirma vidaus stabilumui. Įdomi užsienio politika būtų bet kokios vyriausybės koziris, Mes juk poetų Tauta.. Ir vyriausybė ir ideologinės kryptys čia galėtų pasiūlyti Tautai rašyti savo taip ir neužrašytą lietuvišką epą; rašyti XXI amžiaus rašmenimis. Jis jau pradėtas, sustoti reiškia pasimirti. Tokia jau ta globalizacija. Išlieka tie, kurie juda ir mąsto globaliomis kategorijomis. O poeto vartojamos kategorijos, sąvokos ir metaforos– globalios. Tad poetų Tauta gali labai nesunkiai susivokti globalizacijoje ir bent jau rasti vietą ir vietas, kur jos odės bus išklausomos.

Ištrauka iš Gintaro Beresnevičiaus knygos “Imperijos darymas”

Šaltinis: raimundasbakutis.blogspot.lt

Views All Time
Views All Time
248
Views Today
Views Today
2
0 0
Raimundas Bakutis

Klaipėdos Universiteto rekreacijos ir turizmo vadybos bakalauras. Sveikos gyvensenos atstovas, bėgimo “Už blaivią Lietuvą” sumanytojas, įgyvendintojas ir minties skleidėjas.
Domėjosi futurologija, geopolitika, dvasinėmis praktikomis, religijotyra, filosofija, istorija, literatūra, gimtos šalies Kultūra, tradicijomis ir amatais, propagavo sveiką gyvenimo būdą, blaivybę, žaliavalgystę.